logo kamieniarz Rzeszów

Odwiedź nas

Rzeszów

Godziny otwarcia

Pon - sob 8:00 – 18:00

Niedz – nieczynne

Zadzwoń

logo kamieniarz Rzeszów

Zadzwoń

Nowoczesne nagrobki

trwałość i estetyka w jednym

Współczesne formy nagrobków różnią się między sobą, natomiast w naszym zakładzie kamieniarskim niezmiennym wyznacznikiem jest jakość surowca oraz precyzja wykonania. Tworząc nagrobki na bazie projektów powierzonych lub w oparciu o nasze wizualizacje, niezmiennie dbamy o każdy aspekt, mający wpływ na ostateczny wygląd oraz na trwałość danej realizacji. Naszym wspólnym celem będzie odpowiednie uczczenie pamięci Twoich bliskich.

Od fundamentów nagrobków po elementy wieńczące

Prace nad nagrobkami to zazwyczaj kilka lub kilkanaście etapów działań, zależnie od zakresu danego zlecenia. Cała współpraca może zawierać między innymi poniższe elementy:

  1. przygotowanie wizualizacji Twojego projektu lub przedstawienie naszych propozycji;
  2. dobór surowca spośród różnych rodzajów kamienia, na przykład granitu;
  3. przygotowanie kosztorysu oraz planu realizacji zleconego nagrobka;
  4. wykonanie poszczególnych części, w tym: tablicy z literami, elementów ozdobnych;
  5. rozbiórka starego pomnika, jeżeli to również obejmują ustalenia;
  6. wykonanie fundamentu pod wymiar pomnika lub wylewki w ławach;
  7. montaż płyt, tablicy/krzyża oraz pozostałych elementów nagrobka.

Nasza propozycja to nie tylko standardowe nagrobki w postaci pomników, płyt nagrobnych, czy kamiennych rzeźb. Wykonujemy również:

  • grobowce cmentarne,
  • kolumbaria,
  • małe nagrobki na urny.

Niezależnie od tego, czy w ramach współpracy zamówisz usługi kamieniarskie na stworzenie pojedynczych pomników (ceny już od kilkuset złotych), czy znacznie bardzie rozbudowanych konstrukcji, zapewnimy profesjonalne ich wykonanie.

Współczesne nagrobki i ich ceny

Ceny nagrobków zależą głównie od wielkości i poziomu zaawansowania danej konstrukcji. W naszym zakładzie kamieniarskim gwarantujemy korzystne warunki finansowe, ponieważ długoletnia współpraca z dostawcami granitu pozwala nam nabywać surowiec w rozsądnych stawkach cenowych. Relacja jakości pomników do cen jest u nas zatem zawsze rozsądna.

Zakład kamieniarski i wybór nagrobków w Rzeszowie

Projekty nagrobków oraz nasze gotowe do sprzedaży pomniki możesz obejrzeć, odwiedzając nas w Rzeszowie. Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18.

Ceny nagrobków ustalamy indywidualnie, a przy projektach gotowych (mniejsze i większe nagrobki) cennik dostępny jest w naszej siedzibie.