logo kamieniarz Rzeszów

Odwiedź nas

Rzeszów

Godziny otwarcia

Pon - sob 8:00 – 18:00

Niedz – nieczynne

Zadzwoń

logo kamieniarz Rzeszów

Zadzwoń

Zakład kamieniarski

 

Solidny zakład kamieniarski z Rzeszowa

Jako zakład kamieniarski z długoletnią tradycją, oferujemy naszym Klientom szeroką gamę usług od tworzenia pomników po montaż blatów kuchennych i parapetów. Korzystamy z surowców oraz tworzyw wysokiej jakości, aby każda gotowa realizacja była zgodna z wcześniejszymi ustaleniami. Wybierając nasz zakład kamieniarski będziesz mieć pewność, że każde powierzone nam zadanie zostanie wykonane z należytą starannością.

W naszym zakładzie kamieniarskim wykonujemy między innymi:

 

Nagrobki zakładu kamieniarskiego Rzeszów

Jesteśmy do dyspozycji, gdy szukasz fachowego kamieniarza

pomniki kamienne Rzeszów

Każdy nasz kamieniarz to specjalista z odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i kwalifikacjami, dlatego nieustannie cieszymy się zaufaniem Klientów. Pracujemy na sukces naszego zakładu kamieniarskiego poprzez:

  • innowacyjne rozwiązania – korzystamy z nowoczesnych programów do projektowania 3D, aby precyzyjnie określić kształt, kolor i wymiary danego pomnika, nagrobka czy schodów,
  • terminowość – podajemy realne terminy wykonania i montażu poszczególnych elementów w ramach danej realizacji, niezwłocznie informujemy o wszelkich zmianach,
  • korzystny stosunek jakości do kosztów – przed rozpoczęciem współpracy wykonujemy kosztorys z uwzględnieniem wszystkich etapów pac podczas danej realizacji.

Kamień to surowiec wymagający wyjątkowej obróbki, dlatego znajomość rzemiosła sprawia, że z powodzeniem wydobywamy piękno tego materiału.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji